מצברים באור יהודה

//מצברים באור יהודה
מצברים באור יהודה 2018-05-16T12:53:25+00:00

מצברים באור יהודה

מצברים הם אחד מהרכיבים החיוניים ביותר ברכב שלנו. אחת לכמה שנים, יש צורך בהחלפת מצבר, בגלל בלאי טבעי של המצבר, או בגלל פריקות מרובות שקרו לו. מה עושים אם נתקעים ללא מצבר?

להיתקע ללא מצבר, זה תרחיש מוכר להרבה אנשים. כולנו חווינו את הרגעים הללו שבהם הרכב לא מניע, ומבינים שהלך המצבר. במקרה שהלך המצבר, מתקשרים למאור מצברים.

מאור מצברים חברת המצברים עם וותק של מעל 15 שנה בשוק המצברים, מספקת שירות מעולה, שמגיע עד אליך. המצברים של מאור מצברים איכותיים ביותר, מהחברות המובילות בארץ ובעולם. מאור מצברים מבצעת החלפת מצברים איכותית, אצלך בבית, או במקום בו אתה נמצא. נתקעת בלי מצבר בכל עיר במרכז? טלפון אחד, ונצא אלייך.

מצברים באור יהודה, במהירות ובקלות, רק אצלנו במאור מצברים. אנו מגיעים לכל מקום באזור המרכז, בכל שעות היום 24/7 . שירות מקצועי, אמין ומהיר, וותק וניסיון במיוחד בשבילכם.

איך יודעים איזה מצבר צרכים לקחת?

את סוג המצבר לרכב שלכם, קובע יצרן הרכב. אבל, בשוק ישנם מצברים שונים, ברמות איכות שונות. כדי להיות בטוח שקיבלת מצבר איכותי, עם נפח סוללה שיישאר לאורך שנים, צריך לקנות מצברים באור יהודה, רק מהמומחים למצברים. מאור מצברים מחזיקים במצברים מקוריים, של חברות איכותיות, עם שנת אחריות לכל מצבר. המצברים שלנו עומדים בתקנים מחמירים, כדי לתת לכם את המצבר האיכותי ביותר שמתאים לכם.

ומה המחיר של המצבר?

אתם תקועים באור יהודה וזקוקים בדחיפות להחלפת מצברים באור יהודה. מה עושים? אם בעבר, הייתם צריכים לחפש מישהו עם כבלים, להניע ולנסוע למוסך, הרי שהיום, טלפון אחד למאור מצברים, ואנחנו בדרך אליכם. הצוות המקצועי שלנו יגיע עד אליך, במהירות רבה, בכל שעות היום והלילה. והמחיר? המחירים שלנו הוגנים במיוחד, וכוללים בתוכם גם הגעה מהירה עד אליך, וגם התקנה ובדיקה של המצבר החדש ברכב שלכם. המחירים שלנו אטרקטיביים במיוחד- במיוחד בשבילכם.

מחפשים מצברים באור יהודה – רק מאור מצברים. זקוקים בדחיפות למצבר? עכשיו זה הזמן להתקשר ונגיע אליכם מהר.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!