מצברים בבאר יעקב

//מצברים בבאר יעקב
מצברים בבאר יעקב 2018-05-23T13:27:53+00:00

מצברים בבאר יעקב

זקוקים למצבר לרכב בבאר יעקב? הגעתם למקום הנכון!

מצבר לרכב לא מומלץ להחליף במוסך מזדמן. החלפה תקינה של המצבר הנכון, תעשה רק בידיים הנכונות. אצלנו ב”מאור מצברים” תוכלו להיות בטוחים שעשיתם את הבחירה הנכונה.

“מאור מצברים” היא חברה המתמחה במתן ששירות בכל הנוגע למצברים. בדיקה והתקנה. אנו בעלי ניסיון של למעלה מ15 שנה בשוק המצברים ואנו גאים באלפי לקוחות מרוצים שרכשו אצלנו מצברים במהלך השנים. אם אתם גרים בבאר יעקב או בכל מקום אחר צרו אתנו קשר עכשיו ואנו נגיע אליכם עד הבית עם המצבר המתאים לרכב שלם.

בשנים האחרונות הפכה באר יעקב מיישוב נידח ולא כל כך מוכר ליישוב מרכזי במדינה.

בשנים האחרונות עברה באר יעקב מהפכה מכמה בחינות: חזותית, יישובית והחשוב מכל- תחבורתית: פתיחת כביש 431 המקשר בין נתיבי התנועה העיקריים של המדינה: כביש 1, כביש 6, כביש 40 וכביש 20 הפכו את יישוב “באר יעקב” מסתם יישוב שכוח אל שלא הרבה שמעו עליו, ליישוב מרכזי ביותר במדינה, בנוסף יש ביישוב עתודות גדולות של קרקעות לבנייה המהוות פתרון למצוקת הדיור הקיימת באזור המרכז ואכן החלו להיבנות בבאר יעקב מספר פרויקטים של בנייה המכילים אלפי דירות. יישוב באר יעקב הוא יישוב מתפתח בעל אחוז גידול ניכר משנה לשנה. אם בחרתם לגור בבאר יעקב סביר להניח כי אתם מחזיקים ברכב המאפשר לכם להתנייד בקלות ממקום למקום, ודאי אתם זקוקים מפעם לפעם לשירות בדיקה או החלפת מצבר לרכב בבאר יעקב. אצלנו תקבלו שירות 24 שעות ביממה (לא בשבת) שיבטיח לכם את המצבר המתאים לרכב שלכם.

למה חשוב שהמצבר יתאים לרכב?

אם חשבתם לגשת למוסך הקרוב ולבקש התקנה של מצבר חלופי, כדאי לכם לחשוב שוב. למוסכים לטיפול ברכב בדרך כלל אין את הניסיון והידע המספיק וכן לא את המצברים הנדרשים כדי להתקין לכם מצביר מתאים לרכב שלכם. בדרך כלל הם פשוט יתקינו לכם את המצבר שיש להם בנמצא. אך מצבר שאינו מתאים לדגם הרכב הספציפי שלכם ולאמפר אותו הוא דורש עלול לפגוע באיכות הנסיעה שלכם וכן לקצר את חייו של המצבר.

ההתמחות שלנו היא מצברים בלבד. אם אתם זקוקים להחלפת מצבר בבאר יעקב, צרו קשר עכשיו! אצלנו תוכלו להיות בטוחים כי תקבלו את המצבר האיכותי והמתאים ביותר.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!