מצברים בהוד השרון

//מצברים בהוד השרון
מצברים בהוד השרון 2018-05-23T13:29:03+00:00

מצברים בהוד השרון

המצבר שבק חיים? צריכים החלפת מצבר לרכב בהוד השרון?

“מאור מצברים” הבחירה הנכונה לשירות החלפה ובדיקה של מצברים. אם אתם זקוקים להחלפה של מצבר בהוד השרון או בכל מקום אחר- הגעתם למקום הנכון.

חברת “מאור מצברים” הוקמה לפני למעלה מ 15 שנה כדי לתת מענה לצורך במצברים איכותיים המתאימים לכל רכב באופן מיוחד. כדי לשמור ולהאריך את חייו של המצבר ככל הניתן יש צורך להתאים אותו לדגם הרכב הספציפי שלכם. אצלנו תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי תקבלו את המצבר המתאים שישרת אתכם בנאמנות ככל שתוחלת חייו תאפשר לו.

הוד השרון הינה עיר מרכזית בעלת גידול אוכלוסייה משמעותי וצורך גובר במתן שירות מצברים בהוד השרון.

נכון לשנת 2014, לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מתגוררים בהוד השרון כ54,100 תושבים. מספר גדול למדי שהולך וגדל מידי שנה בכ 3.2%. עיר זו מדורגת 8 מתוך 10 בדירוג החברתי כלכלי והשכר החודשי הממוצע לשכיר גבוה בהרבה מהממוצע במשק. על סמך נתונים אלו סביר להניח כי רבים מתושבי העיר מחזיקים ברכבים שוודאי זקוקים לטיפול ולהחלפה של מצבר מפעם לפעם. חברת “מאור מצברים” מספקת שירות מצברים לרכב בהוד השרון ובכל מקום אחר כבר שנים רבות, במחירים הוגנים ומשתלמים ושירות מקצועי ואמין.

מקצועיות. שירות. אמינות.

אצלנו. תקבלו שירות מקצועי על ידי בעלי המקצוע הטובים בשוק. אם אתם זקוקים להחלפה של מצבר, מתקין מטעמנו יגיע עד אליכם בכל שעה משעות היממה ויבצע החלפה מקצועית וזריזה של המצבר לשביעות רצונכם המלאה. כל דגמי המצברים שברשותנו הינם של חברות בעלות שם ומוניטין עולמי בלבד ועל כולם יש אחריות. התאמת המצבר מתבצעת אחרי בדיקה של דגם הרכב הספציפי שלכם ובדיקה בספר הרכב לוודאות התקנה של דגם המצבר המתאים והנכון עבור הרכב שלכם ובעל האמפר אותו המנוע דורש.

התקשרו עכשיו או בכל שעה משעות היממה (חוץ משבת), נשמח לענות לכם על כל שאלה שתתעורר וכמובן נגיע אליכם במהירות האפשרית, נבצע החלפה של המצבר הישן ונתקין את המצבר החדש לשביעות רצונכם המלאה.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!