מצברים בהרצליה

//מצברים בהרצליה
מצברים בהרצליה 2018-05-23T13:23:59+00:00

מצברים בהרצליה

מצברים בהרצליה, כדאי לקנות מחברה שמתמחה בשיווק מצברים איכותיים, וגם נותנת את שירות ההתקנה המהיר והטוב ביותר. אנו מספקים שירות התקנה והחלפה של מצברים בהרצליה. אנו עובדים עם מיטב היצרנים, ומשווקים את מיטב המצברים של חברות כמו: שנפ, וולטה, ועוד, אך למרות זאת, שומרים על מחירים זולים ביותר.

אנו מוכרים מצברים גם ליאכטות

רוצה לרדת לחוף הים עם היאכטה שלך, ונגמר המצבר של היאכטה? אל דאגה. במאור מצברים, מבינים שגם לכלי שייט יש מצברים, ולפעמים יש צורך בשירות החלפת המצבר של כלי השייט שלכם, ולכם אנו נותנים שירות מצברים בהרצליה גם ליאכטות. אנו נגיע אליכם תוך פחות מחצי שעה, ונחליף את המצבר הישן של היאכטה במצבר חדש, וכך תוכלו לשוט ביאכטה שלכם בבטחה וברוגע.

גם איכות וגם שירות

מה שמייחד את שירות החלפת מצברים בהרצליה של מאור מצברים, היא העובדה שלצד שירות מקצועי ומהיר, אנו נותנים יחס אישי ואדיב. צוות הטכנאים שלנו, הינו צוות שמתעסק מעל 15 שנים יום יום בהחלפה של מצברים. הצוות פיתח אהבה למקצוע, והרבה סבלנות למקבלי השירות. הצוות יחליף את המצברים הישנים בחדשים, תוך כדי מתן הסברים והנחיות טיפול במצבר בצורה אדיבה וסבלנית.

נגיע אליכם לכל מקום

שירות מצברים בהרצליה, הינו בכל מקום. אנו נגיע אליכם עם המצבר עד לבית, או לכתובת בהרצליה בה נתקעתם, או לחוף הים, ולכל מקום שתצטרכו. הצוות שלנו זריז מאוד, ובצ’יק צ’ק יחליף לכם את המצבר של הרכב. מהירות ההגעה שלנו והשירות האישי עד הבית, הוא גם עבור כל סוגי האופנועים, וכל סוגי המשאיות.

אפשר לרכוש מצברי יד 2 במחיר משתלם במיוחד

אם מחירי מצברים בהרצליה שלנו זולים במיוחד, אך מצבר יד 2 יעלה עוד יותר זול. אנו עובדים כל העת על השגת מצברים יד שנייה. לפעמים נקנה מצברים טובים ממוסכים, ולפעמים, נעשה שירות “טרייד אין” על מצברים של לקוחות פרטיים. גם אם קנינו מצבר שלא עובד טוב, אנו נתקן אותו במוסך שלנו, נטעין אותו, ונעשה ממנו מצבר יד שנייה איכותי, אותו תוכלו לקנות מאתנו במחיר משתלם במיוחד.

זקוקים למצבר חדש בהרצליה? אל תהססו! צרו אתנו קשר, וקבלו הצעת מחיר טובה.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!