מצברים בראש העין

//מצברים בראש העין
מצברים בראש העין 2018-05-23T13:28:34+00:00

מצברים בראש העין

אם אתם מחזיקים רכב לא מעט זמן יתכן שחוויתם את החוויה באה: אתם מתעוררים בבוקר סגרירי וכל מה שאתם רוצים הוא להיכנס במהירות לרכב להפעיל את המיזוג על חום ולהתכרבל במעיל שלכם, לנסוע במהירות לעבודה , להספיק לשתות את כוס הקפה של תחילת היום ולצלול לסדר היום הקבוע בעבודה. בדיוק היום קמתם מוקדם ואתם מאורגנים וחולמים על בוקר רגוע ופנטסטי… אך ישנו דבר אחד שמשבש לכם את כל הפנטזיות. אתם מנסים להניע את הרכב וכלום. הרכב לא זז, ושוב, הרכב לא זז. לאחור, אתם נזכרים שבימים האחרונים שמעתם את המצבר משמיע רעשים מוזרים, דומים לשיעולים טורדניים, אך חשבתם שתוכלו לסחוב את המצבר לעוד תקופה של זמן מה…

בדיוק כדי להציל אתכם מהיתקעות בכביש או מהזמנת גרר שתעלה לכם הרבה כסף, מעניקה מאור מצברים , חברה ותיקה בתחום שירותי החלפת מצברים, שירות עד הבית. לקוחות מרוצים מספרים שנתקעו בכביש בראש העין ללא מצבר ברכב ותוך עשרים דקות בלבד הגיעו עובדים מהצוות של מאור מצברים להחליף את המצבר. הסוד הוא הפריסה שלנו ברחבי הארץ. אנו נמצאים בערים רבות ברחבי הארץ ומעניקים שירות מידי וזמינות מלאה לאנשים שמתגוררים בראש העין או עובדים באזור. החלפת מצברים עד הבית באופן מדי חוסכת לכם עגמת נפש רבה של צפייה לגרר שיוביל את הרכב שלכם למוסך הקרוב.

מאור מצברים עובדת בפריסה ארצית כך שאם הנכם מתגוררים בראש העין, לא תצטרכו לחכות לעובדים שיחליפו לכם מצבר אלא תוכלו לקבל שירות מידי בתוך פחות משעה.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!