מצברים ברמת השרון

//מצברים ברמת השרון
מצברים ברמת השרון 2018-05-23T13:28:07+00:00

מצברים ברמת השרון

נתקעתם עם הרכב ברמת השרון? זקוקים למצבר לרכב רמת השרון? התקשרו עכשיו למאור מצברים! שירות, אמינות, מקצועיות, עד אליכם, במהירות ויעילות.

רמת השרון היא עיר גדולה באזור המרכז. היא נחשבת לבירת תות השדה במדינה בזכות שדות התותים הגדולים שיש בה. בעיר יש מרכזי קניות, מסעדות, ומקומות בילוי. וכן מקומות תעסוקה רבים. היא ביתם של אוכלוסייה מגוונת, מבוגרים וזוגות צעירים עם ילדים גרים בה במקביל. בעיר יש מסעדות איכותיות, שמשרתות את העובדים באזור, ואת הזוגות המבלים בעיר בשעות הערב. רמת השרון היא עיר קטנה ואינטימית עם ניחוח חקלאי, בלב גוש דן, ומכאן הייחוד שלה.

ובכל זאת, להיתקע באמצע יום עבודה או בילוי, עם קניות, ילדים או חברים בגלל מצבר לרכב ברמת השרון, זה מעצבן נורא. מה עכשיו ללכת לחפש מוסך? לקנות מצבר, ולהחליף לבד? מי יודע לעשות את זה? למי יש זמן? להזמין גרר למוסך? לחכות עכשיו שעתיים שלוש עד שהוא יגיע? שוב, למי יש זמן? ומה עם הילדים בזמן הזה? או עם הקניות? וזמן העבודה שמתבזבז? בקיצור כאב ראש.
מהיום אין צורך יותר להחליף לבד, או לגרור למוסך. טלפון אחד, למומחים של מאור מצברים ונגיע עד אליכם, עם המצברים המצויינים שלנו, נחליף לכם מצבר במהירות, נבדוק את הרכב, וצ’יק צ’אק תיסעו בחזרה לדרככם. אין כמו השירות שלנו, עד אליכם, עם המצברים הכי טובים שיש, אמינות, שירות מעולה ומחירים הוגנים. ככה מחליפים היום מצברים.

המצברים שלנו הם מהחברות הטובות ביותר בשוק – שנפ, וולטה, ורטה, שהם מצברים העומדים בתקנים עולמים. מצברים אלו מתאימים לרכבים של היום, שזקוקים למצבר חזק, איכותי, עם זמן פריקה ארוך. אנו מתאימים את המצברים אל סוג הרכב, ואל הדרישות של הרכב, וכמובן היכולת והרצון שלכם לשלם. אצלנו תמצאו מצברים לאופנועים, למשאיות, לרכבים מסחריים ולרכבים פרטיים.

אז אם נתקעתם עם מצבר לרכב רמת השרון – אל תהססו, ותתקשרו מיד, נגיע אליכם במהירות, ונחליף מצבר בחיוך ובמקצועיות. תתקדמו גם אתם לשירות המעולה של מאור מצברים ותהיו עוד לקוח מרוצה.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!