מצברים ברעננה

//מצברים ברעננה
מצברים ברעננה 2018-05-23T13:29:19+00:00

מצברים ברעננה

רכב פרטי הפך בעידן המודרני לאמצעי תחבורה נוח ויעיל לאנשים פרטיים שחפצים להגיע עבודה או לכל מטרה אחרת ואמצעי פרנסה עברו אנשים רבים. מוניות, רכבי הסעות ורכבים המבצעים שליחויות למקומות שונים ברחבי הארץ משתמשים ברכב לפרנסתם. ככל שמשתמשים יותר ברכב, נוצר בו בלאי גבוה יותר. אחד מחלקי הרכב שצוברים בלאי במהירות גדולה יותר הוא המצבר. המצבר הוא אחד החלקים החשובים ביותר ברכב מכיוון שהוא אחראי על הפעלת מערכת החשמל ברכב. החלפת מצבר רעננה היא שירות חשוב ביותר לאנשים שמשתמשים בקביעות ברכבם למטרות פרנסה ומצבר הרכב שלהם דורש החלפה אחת לתקופה.

ישנם סימנים שונים לכך שהמצבר מתחיל להיחלש. אותות חלשים בשעוני הרכב, בעיות במכשיר הרדיו, רעשים מוזרים בשעת הנסיעה מעידים על כך שהמצבר בתהליך של התיישנות ויש לבדוק מה מצבו ולהחליט האם כדאי להחליפו באופן מידי או שהעניין סובל דיחוי. בדיקה של המצבר אחת לתקופה, תגלה בעיות במצבר לפני שהוא יתקלקל באופן סופי ויהיה צורך בהזמנת גרר. ברכישת רכב למטרות עבודה חשוב מאוד לבדוק את איכות חלקי החילוף ובראשם – המצבר שהוא חלק משמעותי ברכב. חלקי חילוף איכותיים ותקניים יחסכו לכם אלפי שקלים של הוצאות על תיקונים שונים ברכב שנגרמים כתוצאה מבלאי גבוה של הרכב בלאו הכי, ויותר מכך,  אם חלקי החילוף ברכב אינם איכותיים בעת רכישת הרכב.

תחזוקה נכונה של המצבר חשובה לא פחות מאשר רכישת רכב עם מצבר תקין. תחזוקה נכונה כוללת ניקוי של המצבר מלכלוך ומכתמי קורוזיה שמופיעים לעיתים על המצבר. בדיקת גבוה המים חשובה אף היא מכיוון שעודף מים עלול לגרום לנזק למצבר.

מאור מצברים היא חברה ותיקה להחלפת מצברים לרכבים מדגמים שונים. אנו בעלי וותק של למעלה מ – 15 שנה בתחום ואלפי לקוחות מרוצים שרכשו אצלנו מצברים באיכות גבוהה ביותר ובמחירים משתלמים לכל כיס! האספקה שלנו מהירה ואנו עומדים ביעדי אספקה כפי שמסוכם עם הלקוח במועד ההזמנה. האחריות שאנו מעניקים היא בין 12 חודשים ל-24 חודשים והשירות שלנו אמין ואדיב ביותר.

החלפת מצבר ברעננה כדאי לבצע רק אצלנו וליהנות מכל ההטבות שאנו מציעים לכם!

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!