איזה מצבר צריך לטרקטורון וכיצד הוא עובד?

//איזה מצבר צריך לטרקטורון וכיצד הוא עובד?

נהיגה בטרקטורון חשמלי לילדים היא חוויה נפלאה. איזה מצבר צריך לטרקטורון וכיצד הוא עובד?

טרקטורון חשמלי הוא אטרקציה מושלמת לילדים. מאז שהילד נחשף לטרקטורון, הוא לא ירצה לעזוב אותו וייהנה מכל רגע של נסיעה. כל ילד שרואה את הוריו נוהגים ברכבם, מדמיין גם הוא מתי הוא יוכל לנהוג ברכב שלו. טרקטורון לילדים מספק עבורו חוויה לא רגילה ומעשיר את יכולותיו המוטוריות.

טרקטורון לילדים

טרקטורון לילדים מגיע מעולם הטרקטורונים למבוגרים. עולם שלם עם חברות מתחרות ודגמים רבים ומגוונים, אביזרים ופריטי לבוש שונים שמעוצבים במיוחד לרוכב הטרקטורון. בגלל הביקוש הרב וההצלחה המהירה של עולם המבוגרים, מהר מאוד התפתח גם עולם הטרקטורונים לילדים.

כמובן שאצל הילדים, בכדי לשמור על בטיחות מקסימלית ועל הסתגלות מתאימה, פותחו טרקטורונים רבים שמותאמים במיוחד לגודלו של הילד. עוצב במיוחד כיסא בטיחותי ומותאם לגודלו של הילד ומתאפשרת נסיעה במהירויות נמוכות בלבד, בגלל בטיחותו של הרוכב וגודלו של הטרקטורון.

כיום, ניתן לרכוש טרקטורונים מדגמים שונים בשפע של חנויות המציעות קשת רחבה של מחירים. בגלל הביקוש הרב שנהיה למוצר, חנויות רבות וסוכנים רבים מרשים לעצמם להציב מחירים מופקעים ביחס לשווי המוצר. ניתן לעשות השוואה מקיפה על כל החברות באתרי האינטרנט בכדי לוודא שתקנו מוצר איכותי במחיר סבירים ללא פערי תיווך מוגזמים.

מצברים לטרקטורון לילדים

באופן כללי, הרכבים הממונעים לילדים מתחלקים לרכבים החלשים יותר, בעלי עוצמת מנוע של 6 וולט, לעומת אלו החזקים בעלי 12 וולט. הטרקטורון עובד על מצבר שבשעה שהוא מתרוקן, מטעינים אותו בשקע חשמלי. ככל שהמצבר גדול יותר, זמן הנסיעה בטרקטורון יהיה ארוך יותר.

את תכולת המצבר מודדים באמפר שעה, ככל שהאמפר שעה גדול יותר, זמן הנסיעה יהיה ארוך יותר. כמו כן, חשוב לדעת שלמצברים יש אורך חיים מוגבל של כ 700 הטענות. לאחר מכן הוא מאבד מיכולת הצבירה שלו ועלול לעבוד פחות שעות כל פעם.

כדאי לדעת, שטכנאי מוסמך של טיפול בטרקטורונים לילדים יכול להוסיף עבורכם מצבר נוסף כדי לאפשר נסיעה ארוכה יותר בכל פעם.

0/5 (0 Reviews)
By | 2018-06-19T11:54:55+03:00 אפריל 19th, 2018|בלוג מצברים|
דילוג לתוכן