טיפים לרכישת מצבר לרכב

//טיפים לרכישת מצבר לרכב

טיפים לרכישת מצבר לרכב

המצבר ברכב שבק חיים ואתם זקוקים למצבר חדש. כמה דברים שחשוב לדעת על מצבים לפני החלפת מצבר לרכב.

  1. החלפה של מצבר דורשת ידע וניסיון, אל תתפתו לגשת למוסך הקרוב ולהחליף את המצבר שם, ברוב המקרים למוסכניק שלכם את הידע והניסיון הנדרש להחליף לכם את המצבר בצורה טובה ואיכותית.
  2. כשאתם בוחרים שירות למצברים ערכו בדיקת רקע מקיפה על החברה, מהי רמת השירות שלהם? כמה ניסיון יש להם? האם הם מומחים למצברים בלבד?
  3. אחרי שהתשובות לשאלות אלו סיפקו אתכם, וודאו שהחברה מספקת שירות עד אליכם הביתה בכל שעות היממה.
  4. חשוב מאוד להתאים את המצבר לדגם הרכב הספציפי שלכם, מצבר בעל אמפר חלש או חזק מידי יפגע באיכות הנסיעה יגרום להנעה קשה וכן יקצר את חייו של המצבר באופן משמעותי.
  5. התייעצו עם המתקין שלכם, עיינו בספר הוראות יצרן הרכב וכך תוכלו להחליט על המצבר בעל האמפר המתאים לרכב שלכם
  6. בחירה של מצבר איכותי. ודאו כי החברה המייצרת את המצבר היא חברה בעלת שם ומוניטין עולמי. אל תתפתו לרכישה של מצבר אלמוני גם אם המחיר נראה לכם משתלם. אתם יכולים למצוא את עצמכם אחרי תקופה קצרה זקוקים להחלפת מצבר פעם נוספת
  7. וודאו כי למצבר שלכם קיימת אחריות. תעודת האחריות צריכה להיות של יבואן המצבר ולא מסמך שהמתקין יספק לכם.
  8. וודאו כי המצבר שלכם אינו זקוק לטיפול ולתחזוקה שוטפת. מצברים שצריכים טיפול, מגיעים עם פקקים בחלקם העליון ומידי כמה שבועות יש צורך לפתוח אותם כדי לוודא כי קיימים נוזלים בכמות מספקת ובמידה וחסרים נוזלים  צריך להוסיף מים מזוקקים. המצברים החדישים יותר אינם זקוקים לטיפול זה ובכך חוסכים לכם זמן וכוח.
  9. וודאו כי על המצבר מוטבע מספר סידורי – שני מספרים המציינים תאריך.
  10. ישנם מצברים לרכב שאינם מתאימים למזג האוויר החם בישראל, כי הם מכילים ריכוז חומצה גבוה. שימו לב שאתם רוכשים מצבר בעל ריכוז חומצה נמוך המתאים למדינתנו החמה.

 גם אחרי שקראתם את הכללים והטיפים ואתם יודעים על מה חשוב לשים דגש, הדבר החשוב ביותר הוא להיעזר בשירות מצברים של חברה מקצועית ובעלת ניסיון. כך תוכלו להבטיח רכישה של מוצר איכותי שיחזיק מעמד וישרת אתכם לשביעות רצונכם המלאה.

0/5 (0 Reviews)
By | 2018-06-19T11:19:10+03:00 מרץ 19th, 2018|בלוג מצברים|
דילוג לתוכן