למה משמש הקורקינט? כיצד לשמור על המצבר?

//למה משמש הקורקינט? כיצד לשמור על המצבר?

קורקינט חשמלי הפך מזמן לאמצעי תחבורה נוח ויעיל. למה משמש הקורקינט? כיצד לשמור על המצבר? כיצד הכי בטוח להשתמש בו?

בעולם הגדול נהיה נפוץ יותר ויותר השימוש בקורקינט חשמלי ביום יום. הוא יעיל מאוד לנסיעה עירונית, בעל ניידות קלה, קל לתפעול, חסכוני וידידותי לסביבה.

הקורקינט כל כך פשוט ולא דורש תחזוקה מיוחדת ומסוגל לנוע במהירות של כ 40 קמ”ש. כמו כן, הוא צר מאוד ובעל יכולת עבירות גבוהה בכל דרך אפשרית.

בעבר, היינו רגילים לראות את הקורקינטים הישנים, שהיו דורשים דחיפה עם הרגל כדי להתקדם ולצבור תנופה. הקורקינטים של היום חוסכים את העבודה ובעזרת מצבר חשמלי מספקים נסיעה חלקה ומהנה, ללא מאמץ.

סוגי קורקינטים

קורקינטים נבדלים בדגמים שונים ובעלי תכונות שונות, לדוגמא – קורקינט של חברת טרקר הישראלית, במחירים מעט גבוהים, בעל יכולת נשיאה מתקדמת של משקל רב, למרות שהוא מעט איטי, הוא נחשב לסוג חזק ואמין שלא מאכזב את הקונה. חברת אקסטרים לדוגמא, היא חברה אמריקאית עם דגמים איכותיים במחירים סבירים, אך בעלת חיקויים רבים בשוק.

בטיחות בנסיעה

קורקינט תקין, עם צמיגים תקינים, מאפשר נסיעה חלקה ובטוחה. אין לזלזל בתקינות הצמיגים, על אף שהם מאוד קטנים. צמיגים שחוקים וישנים יעמיסו יותר על המצבר ועלולים לגרום לפגיעה ברכיבים האלקטרונים הקיימים במערכת.

קורקינט לא נועד בכדי לשאת משקל רב אלא אך ורק משקל סביר של אדם ממוצע. לכן אין להעמיס עליו מטענים כלשהם שעלולים להביא לקיצור חיי המצבר ולהשתמש בו בעיקר בנסיעות מישוריות ללא עליות תלולות.

מצברים לקורקינט

שמירה קפדנית על שלמות ותקינות המצבר, תסייע לכם ליהנות לטווח ארוך מחוויית נסיעה איכותית. אם לאחר טעינות רבות ושימוש רב בקורקינט אתם חשים בעייפות המצבר ובחוסר תפקוד ארוך שלו בזמן הנסיעה, כנראה שהגיע הזמן להחליפו.

יצרניות רבות יציעו עבורכם מצברים שונים, חשוב לקנות אך ורק ממקום אמין ובטוח ולקרוא בעיון את ההוראות החדשות של המצבר.

טעינת המצבר צריכה להיות על פי הזמן המוצג בהוראות היצרן. טעינה של זמן ארוך יותר יכולה להזיק לתקינותו. כמו כן, גם בפריקת המצבר, אך ורק על פי הכתוב באריזת המוצר.

כדי למנוע את התייבשות המצבר, כדאי להשתמש בו לעיתים קרובות ולהימנע מהשבתתו לזמנים ארוכים ללא טעינה.

0/5 (0 Reviews)
By | 2018-06-19T11:33:45+03:00 פברואר 19th, 2018|בלוג מצברים|
דילוג לתוכן