מצברים למשאיות בלי פשרות

//מצברים למשאיות בלי פשרות

מצברים למשאיות בלי פשרות

משאית היא כלי רכב גדול, מסיבי וחזק. מה זה דורש מהמצבר שלה? האם יש הבדל בין מצברים למשאיות לבין מצברים לסוגי רכבים אחרים? האם יש קשר בין גודל המשאית לבין סוג המצבר המתאים לה? כל התשובות במאמר.

מצבר חזק למשאית מצוינת

המצבר הוא הכוח המניע של הרכב ועל כן יש לו חשיבות רבה וצריך לבחור בקפידה את סוג המצבר המותאם לסוג הרכב, קל וחומר שיש לנהוג כך כשבאים לרכוב מצבר למשאית.
כיוון שמשאית היא כלי תחבורה גדול ומסיבי, חשוב שגם הכוח המניע שלה יהיה גדול ומסיבי ולכן קיימת שונות בין מצברים לרכב לבין מצברים למשאיות.
מצברים למשאיות הם גדולים יותר, עמידים יותר ועוצמתיים יותר.
בכל מקרה, יש להתאים את המצבר למשאית על פי הוראות יצרן הרכב כדי להבטיח התאמה מושלמת וחוויית נסיעה מושלמת ללא תקלות בדרך.

בטיחות – כלל ראשון במעלה

מחירי המצברים למשאיות הם גבוהים ביחס לאלו של רכב רגיל בגלל העוצמה הרבה יותר שהם מפיקים, אך יחד עם זאת צריך לזכור כי לא רק המחיר קובע וחשוב לבחור את המצבר הטוב ביותר עבור המשאית שלך, זה שיעניק לה את מירב הכוח לזמן הרב ביותר האפשרי

בנוסף, חשוב לציין כי התקנת מצברים למשאיות תיעשה אך ורק על ידי אדם המוסמך לטיפול מעין זה כדי למנוע תקלות וכדי להפיק את המירב מהמצבר החדש למשאית שלך. בנוסף, יש לוודא כי סוג המצבר הנבחר תואם את הוראות יצרן הרכב ומותאם בדיוק עבור המשאית שלך שהרי תקלות במשאית יגררו אחריהן טיפולים בסכומי כסף גבוהים לצורך תיקונה

תחזוקת המצבר למשאית

החלפת המצבר למשאית בבוא העת זהו טיפול מצוין אם כי איננו מספיק. יש צורך גם בטיפול במצבר ובאחזקתו, וכן יש צורך לבדוק אחת לתקופה כי הוא מותקן כראוי ושום חלק לא השתחרר או נהרס. במידה וכן, יש לגשת למשווק מורשה להיעזר בשירותיו כדי למנוע תקלות העלולות להיגרם כתוצאה מבלאי של המצבר למשאית או משימוש לא תקין בו.

כמובן, שגם את התקנת המצבר למשאית כמו גם את בחירת סוג המצבר המתאים למשאית יש להפקיד בידי איש מקצוע מיומן ומקצועי.

By | 2018-06-20T11:26:10+00:00 מאי 19th, 2018|בלוג מצברים|