מצברים למשאיות

/מצברים למשאיות
מצברים למשאיות 2018-05-14T14:44:50+00:00

מצברים למשאיות ? המומחיות של חברתנו!

משאית היא כלי תחבורה חזק ועצמתי ללא ספק. אך כדי שהמשאית תוכל לפעול ולנסוע, היא זקוקה למצבר חזק ועצמתי לא פחות. חברתנו מציעה לכם מגוון סוגים של מצברים למשאיות, אשר מותאמים לסוגי המשאיות השונים, ומגיעים אליכם במחירים משתלמים במיוחד.

מצברים למשאיות

מצבר למשאית הוא החלק אשר אחראי על ההפעלה של המשאית ? הוא מיצר זרם חשמלי, אשר מפעיל את כל המערכות החשמליות במשאית ? כולל, כמובן, מערכת ההתנעה. מכיוון שמשאית היא רכב גדול וחזק מאד, גם המצבר שבתוכה צריך להיות עצמתי מאד, על מנת שיוכל להעביר זרם חשמלי חזק דיו להפעלת המשאית כולה. מצברים אשר מיועדים למשאיות אינם מוצר זול. הם עשויים להימכר במחיר של פי 3 ויותר ממחיר של מצבר לרכב פרטי. עם זאת, כאשר קונים מצבר למשאית, חשוב מאד שלא להתפשר על האיכות, ולרכוש מצבר חזק ותקין. ניתן להוזיל עלויות באמצעות רכישת מצבר מיד שניה, אך יש לבדוק אותו היטב לפני הרכישה, ולזכור כי מדובר בסיכון. מומלץ הרבה יותר להשקיע במצבר חדש ואיכותי, עם אחריות וחוזק. גם לאחר שרוכשים מצבר איכותי, חשוב מאד להקפיד לשמור על הוראות היצרן, ולא לבצע פעולות שעלולות להזיק למצבר, על מנת שניתן יהיה להשתמש בו לאורך שנים. חשוב גם לבצע בדיקות תקופתיות של תקינות המצבר, על מנת לוודא שהוא ממשיך לעבוד כשורה גם כעבור זמן.

חברתנו

חברת מאור מצברים מציעה לכם מגוון דגמים איכותיים של מצברים למשאיות, מן המותגים האיכותיים ביותר, ובאיכות הגבוהה ביותר. אנו עושים כל מאמץ כדי להביא אליכם מצברים במחירים נוחים ככל האפשר, על מנת שתוכלו לרכוש מצבר איכותי באמת למשאית שלכם. הוותק של חברתנו (למעלה מ-15 שנה) מאפשר לנו להעניק לכם גם ייעוץ מקצועי והכוונה מעשית בבחירת המצבר, כדי שתצאו מרוצים לכל הדעות. שירותי המכירה והייעוץ של חברתנו ניתנים לכם בכל ימות השבוע מלבד שבתות וחגים, 24 שעות ביממה, ומספקים לכם סיוע מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

צריכים מצבר למשאית? בואו למצוא את המצבר המושלם עבורכם, רק בחברתנו!

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!