מצבר 50 אמפר

מצבר 50 אמפר 2018-05-23T13:09:04+03:00

מצבר 50 אמפר הוא מבוקש במיוחד וקיים במגוון רחב מאוד של דגמים. מה חשוב לדעת לפני רכישת מצבר וכיצד בוחרים את המצבר המתאים?

רוב דגמי הרכבים הפרטיים כיום עושים שימוש במצבר 50 אמפר ולכן זהו מצבר מבוקש במיוחד הקיים במגוון גדול ושפע עצום של גוונים. אורך חייו של מצבר ממוצע הינו בערך 3-4 שנים ולאחר מכן יהיה צורך להחליפו.

חברתנו מתמחה בבדיקה והחלפה של מצברים ובהתאמת הדגם הנדרש לרכב הפרטי שלכם. אצלנו תקבלו שירות אמין 24 שעות (לא בשבת) ובמחירים הוגנים. אז אם חלילה נתקעתם בדרך והמצבר שבק חיים אל תהססו ליצור אתנו קשר ואנו נגיע מיד לפתור לכם את הבעיה

למה מצבר 50 אמפר?

ישנה חשיבות גדולה בהתאמת אמפר המצבר שהוא בעצם הכוח של המצבר לבין האמפר אותו הרכב דורש. לפני בחירת המצבר יש צורך להתייעץ עם מתקין המצבר ולעיין בספר הרכב  על מנת לקבוע כמה אמפר דרוש למצבר כדי שיוכל להסתנכרן באופן תקין עם מערכות החשמל של הרכב.

חשוב לדעת שמצבר  שאינו מתאים לכמות הכוח אותה דורש המנוע עלול לפגום ולקצר את חיי המצבר, אם לדוגמא יותקן ברכב מצבר בעל אמפר נמוך יותר מהדרישה יחווה בעל הרכב קושי בהנעה ואורך חייו של המצבר יתקצרו באופן משמעותי.

דגמי מצברים 50 אמפר

בשוק קיימים דגמים רבים ושונים של מצברים 50 אמפר וכן טווח המחירים שלהם משתנה אחד מהשני בהתאם ליצרן.

ברשותנו קיימים מצברים איכותיים השייכים לחברות בעלות שם עולמי בלבד. כך נוכל להבטיח לכם החלפה של מצבר שיהיה איכותי וישמש אתכם נאמנה במחירים הוגנים ומשתלמים.

מצבר איכותי

באופן כללי רכישה של מצברים מומלץ לבצע רק אצל בעלי מקצוע שזה כל עיסוקם והם מתמחים בתחום המצברים. לא מומלץ לרכוש מצבר במוסכים כי אין להם את המומחיות וכן את המצברים המתאימים ולכן התאמת המצבר לא תעשה בצורה מקצועית מספיק.

אם יש לכם עוד שאלות בנוגע למצברים, אם אתם זקוקים להחלפה של מצבר או לבדיקה צרו קשר עכשיו.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

    0/5 (0 Reviews)
    דילוג לתוכן