מצבר 60 אמפר

מצבר 60 אמפר 2018-05-23T13:09:58+00:00

בין סוגי המצברים השונים, ניתן למצוא מצבר 60 אמפר. מצבר זה הוא אחד מהמצברים הנמכרים ביותר מכיוון שהוא מתאים לכלי רכב רבים.

אם אתם זקוקים להחלפת מצבר 60 אמפר או כל מצבר אחר, הגעתם למקום הנכון. חברתנו מתמחה בתחום המצברים כבר מעל ל15 שנה ומאחורינו רקורד עשיר של אלפי לקוחות מרוצים. אנו מספקים שירות מהיר ויעיל 24 שעות ביממה ואצלנו תוכלו לקבל מענה לכל שאלה הנוגעת למצבר 60 אמפר או לכל מצבר אחר.

רכישת מצבר 60 אמפר המתאים לאקלים ולמזג האוויר

ישנם סוגים רבים של מצברים שאינם תואמים למזג האוויר במדינתנו. ארץ ישראל היא מדינה חמה והאקלים בה רווי לחות. מצברים שאינם מתאימים מגיעים עם ריכוז חומצה גבוה שאינו מתאים למזג האוויר בישראל.

חשוב לרכוש מצבר עם ריכוז חומצה נמוך וכן שיהיה חזק ועמיד בפני נסיעה בתנאים של כבישי ישראל אשר לעיתים מלווים ברעידות, עצירות פתע וכד’.

כיצד לזהות מצבר 60 אמפר או כל מצבר אחר איכותי ומקורי?

המצבר שבק חיים ועכשיו זה הזמן להחליט על רכישה של מצבר חדש, להלן כמה טיפים שיעזרו לכם לבצע רכישה חכמה במקום הנכון ולקבוע את איכות מצבר 60 אמפר או כל מצבר אחר לו אתם זקוקים:

  1. מספר סידורי מוטבע על המצבר – שני מספרים עוקבים המציינים תאריך וצריכים להופיע מוטבעים על המצבר.
  2. אחריות – עם התקנת המצבר עליכם לקבל מנותן השירות תעודת אחריות מקורית של מותג המצבר אותו רכשתם ולא מסמך מהמתקין.
  3. מפיץ מורשה – עליכם לוודא כי המצבר אותו אתם מתעדים לרכוש הוא מסוכן מורשה של היבואן. אם אינכם בטוחים מומלץ שתוודאו זאת אצל היבואן.
  4. חברה בעלת מוניטין – חשוב לרכוש את המצבר אצל חברה המתמחה בתחום המצברים, שחרטה על דגלה שירות למצברים ומצברים בלבד. כך ניתן יהיה להבטיח כי תקבלו שירות איכותי ומקצועי ומצבר שמגיע מידיים טובות ונאמנות.

אם אתם זקוקים למצבר 60 אמפר חדש, או כל מצבר אחר, או שיש לכם כל שאלה בתחום, אנחנו כאן בשבילכם!

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!