מצבר 62 אמפר

מצבר 62 אמפר 2018-05-23T13:07:39+00:00

מחפשים מצבר לרכב 62 אמפר? מצברים לרכב קונים רק במאור מצברים, אצלנו תמצאו את כל המצברים, מהחברות המובילות בשוק, באיכות מעולה, מחירים הוגנים, ואחריות מלאה.

מצבר לרכב 62 אמפר מחיר הוא מצבר יקר יחסית, שמתאים לרכבים גדולים. את גודל המצבר קובעים לפי הוראות היצרן לרכב, וגודל המצבר נקבע לפי גודלו של הרכב, והצרכים של מערכת החשמל שבו. המצברים החדשים מיוצרים בטכנולוגיות חדשות ומתקדמות, כדי לספק עמידות גבוהה יותר ואורך חיים ארוך יותר למצברים עם זמן פריקה איטי.  מצבר לרכב 62 אמפר, מחיר מעולה ומשתלם ואיכות גבוהה וחדשנית קונים במאור מצברים.

מאור מצברים היא חברה בעלת וותק של מעל 15 שנה בשוק המצברים, חברה ששמה לה למטרה להעניק לכם מצברים איכותיים ומתקדמים, באחריות מלאה, ובהתקנה, אצלכם בבית, או בכל מקום בו אתם תקועים. מאור מצברים מאמינה בשירות הוגן ואיכותי, שהופך את חווית החלפת המצבר לחוויה טובה מהירה ויעילה, כזו שלא תשימו לב שהפריעה לכם במהלך היום העמוס שלכם.

המצברים של מאור מצברים הם מצברים מעולים, ממיטב החברות. אנחנו במאור מצברים עובדים רק עם מצברים מהשורה הראשונה, ורק מצברים חדשים עם אחריות מלאה, מכיון שאנו מבינים את החשיבות הגדולה שיש בנסיעה עם מצבר תקין. אנחנו גם מבינים את הצורך שלכם לחזור לשגרה ולנסיעה רגילה עם הרכב שלכם, כמה שיותר מהר, ולכן חברתנו מגיעה אליכם במהירות, לכל מקום באזור המרכז 24/6.

כיצד בוחרים מצבר לרכב?

כאמור, את גודל המצב קובע היצרן, אבל, את החברה של המצבר, מומלץ לרכוש ממוכר מוכר, וכמובן מותג מוכר ואיכותי, ולא מותג סיני עלום שם. במצבר, לא מתפשרים, מכיוון שמצבר זול, לא יחזיק מעמד זמן רב, זמן הפריקה שלו יהיה מהיר, והוא לא ייתן את הביצועים המצופים ממצבר לרכב. המצבר צריך לתמוך בכל מערכת החשמל ברכב, ולכן, חיוני שיהיה איכותי, ועם אחריות מלאה.

זקוקים למצבר לרכב 62 אמפר מחיר מעולה ובמהירות רבה? התקשרו עכשיו למאור מצברים, ונגיע עד אליכם, במהירות, עם מצבר 62 לרכב, מחיר מעולה ואיכות גבוהה.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!