מצברי וולטה

מצברי וולטה 2018-05-23T13:39:38+00:00

אורך חיי מצבר הוא כמה שנים. כך שבדרך כלל כל בעל רכב צריך להתמודד מדי פעם עם מצבר ששבק. המצבר הוא אחד מהרכיבים החשובים ברכב שלנו, ולכן מצברים רוכשים מחברה אמינה ומקצועית, המחזיקה רק מוצרי איכות ברמה גבוהה.

מצברי וולטה – הם מצברים כחול לבן, המחזיקים בתו תקן אירופאי מחמיר, ובאיכות עולמית גבוהה. מצברי וולטה מיוצרים בארץ בטכנולוגיה איכותית, והם מתאימים את עצמם לצורך ההולך ועולה בפעולת מצבר חזקה, לרכבים החדשים בשוק הרכבים. הטכנולוגיה של מצברי וולטה חדשנית, וידידותית לסביבה, המצברים בנויים כך שהם מסוגלים להפיק ביצועיים טובים יותר, ואורך חיי ארוך יותר למצבר, מה שהופך אותם לבחירה חסכונית וחכמה. החברה מייצרת מצברים לרכבים, לאופנועים, למשאיות ועוד.  מתוך הדגש על איכות הסביבה החברה עושה מאמצים לא רק לייצור נקי מזיהום, אלא גם איסוף המצברים הישנים וטיפול בהם.

חברתנו שמה לה לדגש להיות חברה אמינה ומקצועית, המחזיקה רק את המוצרים הטובים ביותר שקיימים בשוק, וזאת מתוך הבנה שלצרכן שלנו מגיע הטוב ביותר עבורו, עבור הרכב שלו, ועבור הכסף שלנו. אנו קיימים כבר 15 שנה, ומתוך עקרונות אלו אנו פועלים. עשרים וארבע שעות ביממה, שישה ימים בשבוע. הלקוחות שלנו יכולים להיות בטוחים שהם מקבלים את המוצר הטוב ביותר עבורם, מוצר באיכות גבוהה ועם התאמה מיוחדת לצרכים שלהם. כך שמי שקונה אצלנו יודע שהוא יקבל את הטוב ביותר.

מתוך הבנה ואחראיות זו אנו מחזיקים אצלנו מצברים מחברות מובילות בארץ ובעולם- כדוגמת מצברי וולטה. הבחירה במצברים אלו קלה – הם אמינים, איכותיים, ועמידים, ובמחירים הוגנים ושווים לכל כיס.

איך בוחרים מצבר מתאים לרכב?
בחירת מצב יכולה להיעשות על ידי טבלאות מיוחדות, שבהם מכניסים את פרטי הרכב, חברה, סוג הרכב, שנת ייצור, ולפי זה נדע איזה מצבר כדאי לקנות, כמה יחידות אמפר הוא צריך, ועוד פרמטרים בהתאם לצריכת החשמל של הרכב. אבל תמיד מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע – כדי להתאים את המצבר בצורה הכי טובה, גם לרכב, וגם מבחינת המחיר.

רוצה לשמוע עוד על מצברים לרכב שלך? צור קשר עכשיו- 24 שעות ביממה!

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!