מצברי שנפ

מצברי שנפ 2018-05-23T13:38:44+00:00

זקוקים למצבר חדש לרכב, כי המצבר שלכם שוב לא עובד? שוב נתקעתם עם הרכב וחייבים מצבר חדש? אין צורך להיבהל ולהילחץ, אצלנו תמצאו את הפתרון הכי נוח, יעיל ומשתלם עבורכם.

יש בשוק סוגים שונים ומגוונים של מצברים, ולכל כלי רכב, צריך להתאים את המצבר שמתאים לו. מבין החברות הקיימות בשוק המצברים בולטים מצברי שנפ כשם דבר לאיכות, ולאמינות. מצברים שנפ האיכותיים, בנויים על טכנולוגיה מתקדמת, השומרת על חיי המצבר, ומאפשרת לכם שנים של בטחון, במצבר שרכשתם. הטכנולוגיה המתקדמת של מצברי שנפ מתאימה לכל סוגי הרכבים, לכל רכב, מותאם מצבר מתאים, גם לרכבים פרטים, לרכבים מסחריים, למשאיות, בנוסף, מצברי שנפ הם המובלים בפיתוח טכנולוגיות חדשניות למצברים, כמו מצברים מבוססי ג’ל, ומצברים שמתאימים לרכבים היברידיים.

הטכנולוגיה של מצברי שנפ מתקדמת ביותר, בין המצברים של החברה הם מצברי start and stop שעוצבו במיוחד עבור הדור החדש של הרכבים, הזקוקים למצבר איכותי ועמיד יותר, שמסוגל לתת אנרגיה לזמן רב יותר. בעבר כשרכבים עמדו מונעים, דרישות החשמל שלהם לא היו גדולות, אבל היום עם מערכות המולטימדיה וה GPS ברכב יש צורך בצברים עמידים יותר.

חברתנו מאפשרת לכם שירות 24 שעות ביממה – לקניית מצברים. אנו מחזיקים מצברים של חברות איכותיות ואמינות, ומאמינים בשירות, אחריות, ומחירים הגונים עבורכם. נציגנו המקצועיים ידעו להתאים לכם את המצבר המתאים לרכב שלכם.

אנו מאמינים באחריות, ושרות אמין, וכמובן, באיכות. אנו מאמינים ,כי נסיעה ברכב צריכה להיות חלקה ובטוחה. ולכן אתם צריכים לסמוך על מי שמתקין עבורכם את המצברים. חברתנו בעלת ותק רב בתחום המצברים, וקיימת מעל 15 שנה, התקנו ומכרנו אלפי מצברים, בבטיחות ואחריות.

מחירי מצברים נעים לפי סוג המצבר, איכות, סוג הרכב. לכן צריך איש מקצוע שמכיר את כל סוגי הרכבים, ואת כל סוגי המצברים שיתאים לכם את המצבר הנכון עבורכם. אנחנו מאמינים במוצרים איכותיים, ובמחירים הגונים עבורם. אצלנו תמצאו מצברים מהחברות האיכותיות ביותר שקיימות – מצברי איכות. במשך כך שעות היום.

זקוק למצבר חדש? התקשר עכשיו ונתאים לך את המצבר הכי טוב עבורך.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!