מצבר איכותי לקורקינט חשמלי

//מצבר איכותי לקורקינט חשמלי

מצבר איכותי לקורקינט חשמלי! השימוש בקורקינט חשמלי הוא נח ופרקטי להפליא. על חשיבות המצבר לקורקינט חשמלי כדי לשמור על הנאה מקסימלית ממנו.

הקורקינט החשמלי מסתמן ככלי תחבורה נח, יעיל, ידידותי וזול. ככזה, הוא נמכר בהיקפים הולכים וגדלים. מדובר בכלי תחבורה קומפקטי, קל לשימוש, המאפשר להתנייד אתו למרחקים ארוכים יחסית במהירויות סבירות. הוא אידיאלי כתחליף לנסיעה תוך עירונית שחוסכת היצמדות ללוח הזמנים של האוטובוס, הצטופפות עם יתר האנשים באוטובוס, וכמובן את הפקקים הידועים לשמצה. נסיעה קלילה על הקורקינט בדרך ללימודים או לעבודה- ותגיעו תוך זמן קצר, רעננים ומוכנים ליום חדש.

מדוע חשוב להשקיע במצבר לקורקינט חשמלי?

מצבר לקורקינט חשמלי הוא בעצם ספק הכוח שלו, ה’דלק’ שלו. מצברים לקורקינט חשמלי הם נטענים. חשוב להטעין את המצבר עד הסוף על מנת לאפשר מהירות נסיעה מקסימלית. הטענת המצבר לרוב תעשה במהלך הלילה, זהו הזמן בו הקורקינט לא נמצא בשימוש למשך שעות ארוכות. הטענת המצבר כמוה כתדלוק הרכב- לאחר שהמצבר נטען במלואו, הקורקינט יכול להמשיך בנסיעה למשך שעות ארוכות.

חשוב להשקיע ברכישה של מצבר לקורקינט חשמלי מדגם איכותי, שכן המצבר משפיע על איכות הנסיעה בקורקינט. מצבר איכותי ואמין מאפשר נסיעה לאורך זמן, ללא תקלות. מצברים לקורקינט חשמלי כמוהם כמצברים המיועדים לרכבים. הם פועלים באותה הצורה במכוניות ובקורקינטים חשמליים. ההבדל ביניהם הוא בעוצמתם, שכן קורקינט חשמלי צורך הרבה פחות חשמל ממכונית. חשוב להתאים את סוג המצבר לקורקינט, לפי יחידות האמפר שלו הקורקינט נזקק. מידע זה יימצא בעלון השימוש של הקורקינט. כמובן שניתן לפנות גם לחברות המספקות מצברים לקורקינט חשמלי. שם יוכלו אנשי מקצוע להתאים את הדגם המדויק.

אם חשוב לכם לשמור על אורך חייו הקורקינט, ואתם מתחזקים אותו כיאות, אנו ממליצים לכם לרכוש מצבר לקורקינט חשמלי עם אחריות. כך שיש למי לפנות במידת הצורך. מדובר בחיסכון של כסף וכמובן במניעת תסכול עתידי.

בכל מקרה, חשוב להקפיד על הבטיחות בנסיעה בקורקינט חשמלי על פי הנחיות משרד התחבורה. כמו למשל: נסיעה על המדרכה וחבישת קסדה.

By | 2018-06-20T11:16:36+00:00 יוני 20th, 2018|בלוג מצברים|