מצבר לטרקטורון

/מצבר לטרקטורון
מצבר לטרקטורון 2019-06-19T16:32:53+00:00

מצבר לטרקטורון שישאיר לכולם אבק

כל כלי רכב זקוק למקור אנרגיה אשר יניע אותו ואפשר לו להיות בתנועה. חשוב לבחור את מקור האנרגיה בתבונה. גם בבחירת מצבר לטרקטורון יש לבחור

את המצבר המתאים.

טרקטורון הוא כלי רכב אשר משדר חופש ומרחב, היכולת של נסיעה בתנאי שטח, באוויר הפתוח וללא מגבלות מתחומים שונים מחדירה בנוסע את תחושת החיות שיש בנסיעה בטרקטורון.

כמו כל כלי רכב אחר , גם לטרקטורון יש לבחור מצבר לטרקטורון ייעודי, אשר מתאים לו ויעבוד בהלימה עם המערכת המכנית של הטרקטורון.

מה שונה במצבר לטרקטורון

ברמה העקרונית מצבר לאופנוע יהיה דומה מאד למצבר לטרקטורון, ישנם שני סוגי מצברים שעליהם נפרט בהמשך. אך ראשית נחזור על הייחודיות של מצברי הטרקטורון. מפאת הרגלי הנסיעה בו אשר כוללים נסיעה בתנאי שטח הכרוכים לרוב בנסיעה בדרכי אבק ועפר, יותר מאשר כלי רכב רגיל או אופנוע. רצוי יהיה להשתמש באביזרים נוספים השומרים על איכות המצבר, תרסיסים למינהם אשר שומרים על החיווט של מצבר הטרקטורון על מנת שלא ינזק גם בתנאי השטח הקשים שלו.

כפי שהזכרנו קודם, קיימים שני סוגי מצברים אשר לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות.

מצברי הג’ל ומצברים רטובים

מצבר הג’ל הינם מצברים המוחדר בהם חומר, על מנת שהחומר אכן יעשה את פעולתו ויחיה את המנוע, לא מומלץ להשאיר את המצבר דומם למשך תקופה ארוכה. אם הטרקטורון עומד ללא הנעה זמן ממושך , הג’ל במצבר מתייבש וצריך להטעין אותו מחדש.

מצבר רטוב, סובל בצורה אחרת ממגבלת התייבשות בהפוגות שימוש ארוכות, במקרים של הפסקות ארוכות, יהיה צורך למלא מחדש את המצבר בחומצה, לא על ידי הטענת המצבר אלא חידוש מלאי החומצה.

חברתנו מציעה את מבחר המצברים לטרקטורון  האיכותיים ביותר במחירים הוגנים. אנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר. חברתנו מובילה בתחום המצברים כבר למעלה מ15 שנה. הניסיון והידע שלנו הם שמאפשרים לנו לספק לך את המצבר לטרקטורון האידיאלי עבורך. הרשה לנו לספק לך את החופש מפני חשש תפקודי המצבר ע מנת שתוכל ליהנות כמו שצריך וראוי מהחופש הגלום בנסיעה בטרקטורון.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

5/5 (1 Review)