מצבר לקורקינט חשמלי

/מצבר לקורקינט חשמלי
מצבר לקורקינט חשמלי 2018-05-14T14:46:17+00:00

גם הקורקינט צריך מצבר

גלגולים רבים עבר הקורקינט עד אשר הגיע למצב שבו הוא מצריך מצבר. מכשיר הנסיעה הפשוט הפך גם הוא עם השנים לחשמלי וכעת קיימות למכירה גם מצברים לקורקינט חשמלי.

ראשיתו של הקורקינט החל כמשחק ילדים חביב ומשעשע. ראשית ההמצאה הייתה של משטח קטן שעליו אפשר לעמוד. לרוב רק עם רגל אחת. בעודך משתמש ברגל השנייה בתור מנוע ומשתמש בה כדי לדחוף ולהניע אותך. המשטח המדובר הורכב על גלגלים אשר איפשרו את התנועה והרכיבה. משחק זה סיפק לילדים רבים במשך שנים ברחבי העולם שעות של רכיבה והנאה. כמו גם דרכי קיצור להגיע למקומות שונים בזמן קצר יותר.

עם השנים החלו לייצר גם קורקינטים חשמליים לצרכי תעשיה או לשימושם של מבוגרים. כבר לא מדובר במשטח פשוט המיועד שעליו מניחים רגל אחת ודוחפים את עצמך עם הרגל השנייה. כיום כבר ניתן למצוא קורקינטים עם מושב בצורות שונות, הקורקינט הפך לחשמלי ויעיל.

כמובן שניתן עדיין למצוא בשפע קורקינט לצרכי בילוי ומשחק לילדים. אך באותה מידה קיימים גם הקורקינטים החשמליים אשר ככאלו הם המצריכים מצבר לקורקינט חשמלי.

הטענת מצבר קורקינט חשמלי

ישנן סוגים שונים של מקורות כוח אשר ניתן להרכיב על קורקינט. ישנם סוללות חיצוניות וישנם כאלו פנימיות ומחוברות למכשיר עצמו, המצברים של הקורקינט החשמלי צריכים להיות מותאמים לגודל של הקורקינט ולעוצמה אשר מצופה ממנו. הסוללות המיועדות לקורקינטים החשמליים צריכים להיות מוטענים אחת לכמה זמן וחשוב שלא לגמור את הסוללה מבלי לחבר לה מקור כוח מכיוון שדבר זה עלול להרוס את הסוללה ובכך להשבית לך את הקורקינט עד לתיקון המצבר.

חברתנו עוסקת בתחום המצברים כבר למעלה מ15 שנה, אנחנו מתחייבים לשירות אמין, מהיר ואדיב בכל שעות היממה. מלבד השבת אנחנו פתוחים 24 שעות ביממה על מנת לעמוד לרשותכם ולהיות זמינים לכל דבר שתצטרכו בתחום המצברים. על סמך הניסיון העשיר שלנו נשמח להתאים עבורך מצבר לקורקינט החשמלי הספציפי שלך. צור איתנו קשר על מנת שנוכל להביא את הקורקינט החשמלי שלך לביצועים הטובים ביותר שלו.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!