מצבר מסוג אחר

//מצבר מסוג אחר

מצבר מסוג אחר

גם ילדינו למדו לרצות יותר.
טרקטורונים לילדים הפכו עם השנים למוצר עם ביקוש גבוה. כמו לכל כלי תחבורה גם לטרקטורונים קיים מצבר שמספק להם אנרגיה. מה חשוב לנו לדעת?

רקע

כיום, טרקטורונים לילדים הם כבר מעבר לצעצוע. אמנם אין הם דורשים מתח רב כמו רכב או כלי תחבורה אחרים, אך מ”מ גם הם זקוקים למצבר איכותי.
המצבר של טרקטורוני הילדים הוא קטן יותר וההטענה שלו מתבצעת לאחר כל שימוש.
גם לילדים שלנו אנו רוצים לתת את הטוב ביותר ובהשקעה כספית לא גדולה מדי נוכל לרכוש מצבר שיכול להחזיק לתקופה ארוכה ומגיע עם אחריות.

דגמים שונים, מצברים שונים

שוק טרקטורוני הילדים מספק לנו גם הוא מגוון סוגים של טרקטורונים, טרקטורונים בעלי צריכת מתח שונה ואביזרים שונים אשר מורכבים ממילא ממצברים שונים הנותנים תפוקה שונה. הסוג העתיק יותר הם טרקטורוני ה- 6v וה-12v אשר תפוקה נמוכה יותר מהסוגים החדישים ומספקים הרבה פחות תוספים ואפשרויות מאשר הדגמים החדשים.

לעומתם, נמצא דגמים מודרניים ומשופרים יותר אשר בד”כ מכילים מצברים של 24v וניתן למצוא אפילו מצברים של טרקטורוני ילדים בעלי 36v. מצברי ה-36v הם מצברים של כלים שעברו התאמה לילדים אך במקורם לא נוצרו עבור ילדים ושימשו כטרקטורונים למבוגרים.

ישנם שני סוגים של מצברים לטרקטורוני ילדים, מצברי ג’ל ומצברים רטובים.
מצברי הג’ל מתאפיינים בעמידות לטווח זמן ארוך ותפוקה טובה והחומצה קיימת בהם במצב של ג’ל. מצברי הג’ל לא זקוקים למילוי ואין צורך לבדוק בהם את כמות המים. יתרון נוסף של מצברים אלו הוא העמידות שלהם בנסיעות עם תוואי דרך קשה יותר כנסיעות שטח.

הסוג השני הוא המצבר הרטוב. מצבר זה מתבסס על מים וניתן למלא בו מים בעת הצורך או לבדוק את מצב המים ורמת היובש.

אז אם כבר החלטתם לקנות לילדיכם טרקטורון, שימו לב שאתם קונים להם מוצר טוב  בדגש על סוג המצבר וטיבו. מה שנשאר זה רק להסתכל על הילדים בהנאה ולדעת שהם קיבלו את הטוב ביותר. מגיע להם.

0/5 (0 Reviews)
By | 2018-06-19T11:28:52+03:00 אוקטובר 19th, 2017|בלוג מצברים|
דילוג לתוכן