מצבר עוצמתי לרכב עוצמתי

//מצבר עוצמתי לרכב עוצמתי

מצבר עוצמתי לרכב עוצמתי

לא כל מצבר מתאים לכל רכב, חשוב מאד להכיר את תנאי השימוש של כל רכב על מנת להתאים לו את המצבר הנכון עבורו.

במידה ואתם בעלים של רכב שטח כזה או אחר חשוב שתכירו את סוגי המצברים המתאימים לרכב שלכם.

מצברים לרכבי שטח אינם זהים בהכרח לכל סוג של מצבר אשר יכול להתאים לרכב סטנדרטי אחר. חשוב להכיר במציאות ובתנאי השימוש של רכבי השטח שלכם ולהתאים להם את המצברים לרכבי השטח הנכונים עבורם.

מה הייחודיות של רכב שטח על פני רכב משפחתי?

מהם למעשה ההבדלים בין סוגי הרכבים השונים אשר ישפיעו על בחירת מצבר שונה לכל סוג רכב. מדוע יש צורך במצבר שונה עבור רכב משפחתי, רכב מנהלים או אפילו מיני ואן לעומת מצברים לרכבי שטח. התשובה לכך תמונה במספר גורמים. כאשר העיקריים שבהם הם תנאי השטח ועוצמת המנוע.

על מנת לספק לרכב את עוצמת החשמל אשר תאפשר לו להניע ולהפעיל את גודלו ועוצמתו יש לנו צורך להתאים את עוצמת המצבר לעוצמת המנוע של כלי הרכב. רכבי השטח הינם לרוב בעלי נפח מנוע גדול יותר על מנת לאפשר לרכב ביצועים מורכבים וחזקים יותר מרכב סטנדרטי.

בנוסף לכך תנאי השטח שבהם נמצא ונוסע רכב שטח אינם דומים כלל לתנאי השטח שבהם נוסע רכב סטנדרטי משפחתי. רכב השטח בנוי לכך שהוא יוכל לעמוד בדרכי עפר, באבנים קטנות או גדולות אשר עפו בינות לגלגליו ומטיחות עצמן על פני שלדת הרכב. רכב השטח בנוי לכך שיוכל לעמוד בתנאים קשים אלו ועל כן המנוע שלו מותאם לכך ושלדת הרכב גם היא חזקה וחסינה יותר, על כן יש צורך גם לבחור במצבר אשר יהיה חסין גם הוא לתנאי שטח קשים אלו. מצבר רגיל עלול להינזק מהר יותר בנסיעה בשטח ובכך להוריד מאמינות הרכב.

אם כן, על מנת לשמור על הרכב שלנו בצורה הטובה  ביותר, בחירת מצברים לרכבי שטח צריכה להיות מותאמת לסוג רכב השטח ולסגנון הנסיעה המיועד לו בצורה הנכונה ביותר.

By | 2018-06-20T10:46:11+00:00 יוני 20th, 2018|בלוג מצברים|