משאית עם עוצמה זקוקה למצבר המתאים

//משאית עם עוצמה זקוקה למצבר המתאים

משאית עם עוצמה זקוקה למצבר המתאים

המשאית הינה כלי תחבורה מאסיבי, גדול וחזק. ככזה היא זקוקה לדברים רבים השונים מהסטנדרט של כלי התחבורה הרגילים. מצבר, הוא אחד מאותם הדברים.

אין זה מפתיע לשמוע כי משאית איננה יכולה להסתפק באותם חלקים המרכיבים את כלי הרכב הרגילים.

משאית הינה כלי רכב עוצמתי וחזק אשר מיועד לסחוב משקלים כבדים וגבוהים למרחקים ארוכים. מבנה המשאית איננו תואם את כלי הרכב הסטנדרטיים ועל כן יש להתאים גם מצברים למשאיות בצורה הנכונה והמתאימה.

בהתאם לצורך ולתכונות המשאית, אנו יכולים לראות כי הגלגלים שלה איננה תואמים את גלגלי הרכב הרגל. בנוסף לעובדה כי גלגלי המשאית הם גדולים ומאסיביים יותר מגלגלי רכב רגיל, במרבית המשאיות אף נראה כמות גדולה יותר של גלגלים אשר מיועדים לעזור לשנע את כלי הרכב ואת המשא הכבד שאותו לרוב נושאת המשאית בצורה הבטוחה ביותר.

כל כלי רכב והרכיבים המיועדים לו

כפי שניתן להבין עד כה, די ברור לנו כי לא ניתן להכיל את כל הידע שיש לנו מכלי הרכב הרגילים אל עולמם של המשאיות. בפסקה הקודמת כבר דיברנו על ההבדלים הקיימים בגלגלים של משאית לעומת רכב, אך ישנם עוד רכיבים רבים ביותר אשר יהיו בעלי הבדלים אלו. כפי שההגה יהיה בעל גודל שונה, כמו גם מושב הנהג אשר נבנה בצורה מסויימת התואמת את תנאי הנהיגה של נהג המשאית כך גם מצברים למשאיות יהיו שונים ממצברים של כלי רכב אחר. מצברים למשאיות צריכים להיות גם הם מאסיביים, חזקים ובעלי עוצמה המתאימה להתניע את הגודל והמסה של משאית זו או אחרת.

גם בתוך עולם המשאיות קיימים הבדלים שונים ורבים בגודל המשאיות ובעוצמתן השונה. לכן יש לוודא בכל מצב, כי כל חלקי המשאית אכן מתאימים לאופי העבודה של המשאית ולמכלול השלם של המבנה שלה.

הבטיחות ואמינות שאותה אנחנו רוצים מהמשאית הינה גבוהה מאד. חשוב לנו כי נוכל לסמוך על כלי רכב זה על מנת להמשיך רצף עבודה יעיל וטוב. התאמת מצבר נכון למשאית תעזור בשמירה על מטרה זו.

By | 2018-06-19T15:10:42+00:00 יוני 19th, 2018|בלוג מצברים|