לשירותך תמיד!

שד? בן גוריון 58/2 תל אביב
טלפון: 054-849-4912
פקס: 02.544.455


captcha

צרו עמנו עכשיו לקבלת מצברים מקוריים והאיכותיים ביותר! – מאור מצברים

מתכננים קנייה של רכב חדש? נמאס לכם מהרכב הישן שלכם ואתם רוצים להתחדש? קניה של רכב ואפילו מיד שנייה מרעננת ומפנקת מאוד, אבל כדי לצאת מורווחים מהקניה ולא לשלם סתם כסף חשוב לדעת לבדוק היטב את הרכב ולא לסמוך על מה שמספר לכם המוכר שאינו סובל מאובייקטיביות יתרה…

במאמר הבא נבהיר כיצד יש לבדוק את תקינותו של המצבר ברכב לפני חתימה על חוזה הרכישה.

לא צריך להיות מוסכניק מקצועי כדי לבדוק מה המצב של המצבר ברכב. על פי המראה החיצוני של המצבר ניתן לגלות באופן חלקי המו מצב המצבר. בדקו האם יש במצבר סדקים ופגעים, אם כן, דעו שיהיה עליכם להחליפו במהרה ולכן סכמו עם מוכר הרכב הורדה במחיר כדי שלא תצטרכו לשלם מחיר כפול על המצבר.

הבדיקה שלכם עדיין לא הסתיימה, יש לבדוק האם המצבר אינו מלוכלך ואין בו חומרים שאינם אמורים להיות בו, גם כבלים שאינם מחוברים היטב למצבר עלולים להיות סכנה לרכב , ליקוי נפוץ נוסף הוא בעיות במגעים שגורמות לבעיות בתפקוד של המצבר. כדאי גם להציץ על תאריך בייצור של המצבר. תוחלת החיים הממוצעת של מצבר היא כארבע שנים, אם התאריך של המצבר מעיד על כך שארבע השנים עומדות להסתיים, בקשו מהמוכר להוזיל את המחיר על חשבון החלפת המצבר שתאלצו לעשות לאחר קניית הרכב.

אחת ה”מחלות” הפופולאריות ביותר בקרב מצברים היא ה”קורוזיה”, אלו כתמי חלודה שגורמים לליקוי במגעים. במידה ואתם רואים כתמי קורוזיה נסו לנקות אותה מכיוון שאם החלודה אינה ברמה חמורה כל כך, ניקוי יכול לפתור את הבעיה.

אם בכל אופן עליכם להחליף את המצבר, צרו קשר עם חברתנו המתמחה בהחלפת מצברים, אנו מעניקים שירות חדשני ומתקדם של החלפת מצברים עד הבית. שירות זה נותן נוחות רבה בעיקר במצבים בהם המצבר התקלקל סופית באופן פתאומי. אנו מעניקים שירות 24/7 כדי שבכל עת תוכלו לקבל טיפול הולם לתקלה שקרתה ברכבכם. יש לנו וותק ומוניטין של למעלה מ- 25 שנה ואלפי לקוחות מרוצים שנעזרו בשירותים המתקדמים שלנו.

צרו קשר עם חברתנו ותיהנו ממחירים הוגנים שווים לכל כיס, משירות מקצועי וממצברים באיכות גבוהה ביותר.