מצברים לקטנועים

/מצברים לקטנועים
מצברים לקטנועים 2018-05-14T14:02:58+00:00

מצברים לקטנועים ? המומחיות של חברתנו!

לכל כלי רכב ממונע ישנו מצבר, אשר יוצר את ההצתה אשר מפעילה את כלי הרכב. סוג המצבר וגודלו נקבעים על פי סוג הרכב שאותו הם אמורים להניע ? רכבים גדולים זקוקים למצברים גדולים וחזקים יותר, בעוד שכלי רכב קטנים זקוקים למצבר קטן, אם כי יעיל ועוצמתי. חברתנו מציעה לכם מצברים לקטנועים ולעוד מגוון רחב של כלי רכב, מן הקטנים ביותר ועד לגדולים ביותר, והכל באיכות הטובה ביותר, עם השירות המקצועי ביותר.

מצברים לקטנועים

כאשר יש צורך ברכישה של מצבר חדש, לכל כלי רכב שהוא, חשוב לרכוש מצבר מתאים, בעוצמה מתאימה, ובעיקר באיכות טובה. אם אתם רוצים לקנות מצבר לקטנוע, חשוב שתכירו את הסוגים השונים של המצברים. ישנם מספר סוגים של מצברים אשר מותאמים לקטנועים. הסוג הסטנדרטי של המצברים הוא מצבר שהחומרים המרכיבים אותו מצויים במצב נוזלי. זהו המצבר הנפוץ ביותר, אך חשוב לדעת שהוא זקוק לתחזוקה רבה יחסית, והעמידות שלו אינה גבוהה מאד. אפשרות אחרת היא לרכוש מצבר לקטנוע מסוג ג’ל ? כלומר החומרים שמרכיבים אותו מצויים במצב של ג’ל. הג’ל מקנה למצבר עמידות גבוהה יותר, כך שהוא מחזיק מעמד למשך תקופה ארוכה פי כמה ממצבר רגיל. בין מצברי הג’ל אפשר למצוא גם מצברים אטומים, אשר עמידים בפני חדירה של מים. עם זאת, מצברים אלה מיועדים בעיקר לכלי רכב אשר פועלים במים ממש.

חברתנו

חברת מאור מצברים מתמחה בכל סוגי המצברים, לרכבים פרטיים, למשאיות, לאופנועים ולקטנועים מכל הסוגים, ולעוד מגוון כלי רכב גדולים וקטנים כאחד. חברתנו עוסקת בתחום כבר מעל ל-15 שנים, והיא מחזיקה באלפי לקוחות שכבר נהנו מן השירותים שלה, ומרוצים מהם עד מאד. המקצועיות של חברתנו היא שם דבר בתחום, ואנו מציעים לכם מצברים מן האיכות הגבוהה ביותר, והכל במחירים הוגנים אשר שווים לכל כיס. חברתנו זמינה 24 שעות ביממה (לא כולל שבתות וחגים), ומאפשרת לכם ליהנות משירותי ייעוץ ומרכישה של מצברים בכל זמן שתזדקקו להם.

צריכים לרכוש מצבר חדש לקטנוע שלכם? בואו לעשות זאת רק בחברתנו, ותקבלו איכות, מקצועיות ושירות במקום אחד!

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!