053-3538038

מצבר לג’יפ

מצבר לג’יפים

צריכים מצבר מקורי לג’יפ שלכם? מעוניינים במצבר מקורי שיהיה אידיאלי בעבורכם? חברתנו מגיעה בבשורה בעבור כל בעלי רכבי השטח , אנו מחזיקים מצברים איכותיים ומקוריים לג’יפים ולרכבי שטח , המחירים שאנו מציעים משתלמים והוגנים ביחס למוצר האיכותי אותו אנו משווקים. המצברים שלנו איכותיים ביותר ומהירות האספקה שלנו גבוהה ואינה חורגת מיעדי הזן שנקבעים מראש עם הלקוח במועד ביצוע העסקה.

מהו גיפ’?

ג’יפים במקורם יוצרו על ידי חברת דיימלר- קרייזלר. הגי’פים הראשונים יוצרו עבור הצבא  האמריקני בתקופת מלחמת העולם השנייה ובהמשך הועברו גם לשוק האזרחי. כיום הג’יפים נמכרים בשוק הפרטי ללקוחות פרטים שחפצים ברכב שטח שיכול לנסוע ביעילות בדרכים שאינן סלולות כמו יערות, פארקים, מסלולי הליכה ועוד. מרבית הג’יפים מיועדים לנסיעה על כבישים רגילים וכמובן בשטחים לא סלולים אך ישנם ג’יפים מעטים שאינם מיועדים לנסיעה על כביש רגיל. רכב שטח במשמעותו הרחבה כולל כל כלי רכב כמו אופנוע , משאית אך במשמעותו הצרה מתייחס לג’יפים בלבד. המשותף לכל רכבי השטח למיניהם הוא שיש להם מערכת הנעה משותפת לארבעת הגלגלים ולא רק לגלגלים הקדמיים או האחוריים ולכן מכנים אותו רכב ארבע על ארבע. עם זאת לכל רכב יש מערכות מגוונות שונות המשתנות ברכב לרכב.

סוגי ג’יפים

יבואני הג’יפים נאלצו להתאים את דגמי הג’יפים לצרכים ולהעדפות המשתנות של הצרכנים הישראליים. היבואנים נתקלו בקשיים שונים שנבעו מכמה גורמים: היה צורך בהתאמת הדגמים לתנאי השטח בישראל ששונים מתנאי שטח בחו”ל, הצורך ביבוא ג’יפים שישלבו נהיגה בכבישים רגילים יחד עם נהיגה בכבישי שטח מסובכים. עלייה במחירי הסולר עליו פועלים הג’יפים, הצרכנים בישראל אוהבים ג’יפים יוקרתיים וטרנדיים שמשלבים אופנה ויוקרה מלבד הפונקציונאליות הקלאסית של רכבי שטח. גם שינויים לרעה בהקלה על המס ביבוא של ג’יפים גרמה לקושי בייבוא ג’יפים.

בישראל קיימים סוגים רבים של ג’יפים, ההבדלים העיקריים ביניהם קשורים ליכולת הביצועית של הג’יפ, לנוחות הנסיעה בו , למחירי האחזקה, שנת ייצור, גודל, נפח מנוע ועוד. טווח המחירים בתחום הוא רחב ביותר וכל סוג מתאים למטרות אחרות ולקהל יעד אחר.

0/5 (0 Reviews)
דילוג לתוכן