מצברים לאופנועים

/מצברים לאופנועים
מצברים לאופנועים 2018-05-14T14:45:14+00:00

מצברים לאופנועים ? קונים רק בחברתנו!

המצבר הוא החלק החשוב ביותר בכל כלי רכב. זהו החלק אשר יוצר את ההצתה החשמלית אשר חיונית להנעה של הרכב. בלי המצבר, אף אחד מן החלקים האחרים של כלי הרכב לא יוכל לפעול. לכל כלי רכב ישנו סוג אחר של מצבר, בהתאם לגודל של כלי הרכב, לצרכים שלו וכן הלאה. מצברים לאופנועים הם מן המצברים המורכבים ביותר. לכן, חברתנו מציעה לכם מגוון רחב של מצברים איכותיים לכל סוגי הרכבים, כולל ייעוץ מקצועי, כדי שתוכלו להתאים לאופנוע שלכם את המצבר הטוב ביותר.

מצברים לאופנועים

ישנם שלושה סוגים עיקריים של מצברים המיועדים לאופנועים: הסוג הראשון הוא מצבר סטנדרטי, אשר מכיל בתוכו חומצה ומים במצב נוזלי, בתאים אשר מצופים בעופרת. אלו הם מצברים אטומים, והטיפול בהם בסיסי ופשוט ביותר. הסוג השוני הוא מצברי ג’ל. במצברים אלה, החומצה והעופרת נמצאים במצב של ג’ל, ולכן אורך החיים שלהם ארוך יותר מזה של מצברים סטנדרטיים. הסוג השלישי הוא מצברים אטומים. המצברים הללו מיועדים בעיקר לאופנועי ים וכדומה. למעשה, הם שייכים לקבוצה של מצברי הג’ל, אך הייחודיות שלהם היא שהם עמידים במים. אופנועים זקוקים בדרך כלל למצברים בקיבולת של בין 2.3A /H-32A/H. התאמה מקצועית של המצבר לאופנוע היא חיונית, על מנת שהאופנוע יוכל להניע בקלות ולפעול בצורה תקינה לאורך זמן.

חברתנו

חברתנו עוסקת בתחום המצברים כבר למעלה מ-15 שנה. הוותק והניסיון של חברתנו מאפשרים לה להעניק לכם את השירות המקצועי ביותר ואת הייעוץ האיכותי ביותר בכל הנוגע לבחירה של מצברים. אלפי הלקוחות המרוצים שלנו יוכלו לספר לכם על האיכות ועל השירות שאנו מציעים, ועל התוצאות הטובות שלאחר מכן. אנו מציעים לכם מצברים מהאיכות הגבוהה ביותר, ואת כולם במחירים הוגנים ומשתלמים, אשר מתאימים לכל כיס. אנו עובדים 24 שעות ביממה (לא כולל שבת), על מנת שבכל זמן שתזדקקו להחלפת מצבר, תוכלו לקבל בקלות ובמהירות מצבר חדש ואיכותי.

מחפשים מצבר איכותי לאופנוע שלכם? בואו למצוא את הדגמים האיכותיים ביותר ואת השירות הטוב יותר, רק בחברתנו!

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!