מצברים לקלנועית

/מצברים לקלנועית
מצברים לקלנועית 2018-05-16T01:10:03+00:00

לא נפסיק לנסוע, גם בקלנועית

שימושה העיקרי של הקלנועית הוא לאפשר טווח תנועה וניידות לאנשים המתקשים כבר בהליכה מרובה. אנו רוצים לוודא שכלי הרכב שנועד לעזור להם יהיה אמין ויציב שהרי בלעדיו הם יתקשו מאד. על מנת לוודא כי הקלנועית תתפקד כראוי מומלץ לוודא את מצב המצבר שלה.

ברכישת קלנועית יש לקחת בחשבון מספר דברים. בנוסף לשיקולי התאמה הנוחות, הגודל וצרכי השימוש של  האדם אשר הולך לרכוש את הקלנועית.
יש לקחת בחשבון גם את נושא המצבר לקלנועית.

המצבר הוא פרט חשוב מאד ברכישת הקלנועית. יש לוודא כי המצבר לקלנועית יהיה מצבר במצב טוב, מצבר איכותי, אמין וחזק. קיימת חשיבות גדולה ברמה הרגשית וברמה הטכנית לרצון למנוע ממבוגר להגיע למצב שבו הוא נתקע על הקלנועית ששבקה חיים לפתע.

איך נתאים מצבר לקלנועית

רכבי הקלנועית זקוקים למצבר לקלנועית מסוג פריקה עמוקה. מצבר מסוג זה מטעין את עצמו בזמן השימוש בו ומאפשר נסיעה בטוחה. חשוב מאד להתאים את גודל המצבר והסוג שלו לקלנועית המדוברת. הן מחינת התאמה לגודל והן לתנאי מזג האוויר.

לא מומלץ להשאיר את הקלנועית עומדת ללא תזוזה לפרק זמן ארוך וממשוך, דבר זה עלול לפגוע ביכולות הטעינה העצמאיות של המצבר. מומלץ באופן כללי לטעון את המצבר אחת לחצי שנה.

נציגנו בחברה ישמחו לעמוד לרשותכם ולייעץ לכם לגבי סוג המצבר הנכון עבורכם. גם אם הגעתם למצב שבו יש אצלכם מצב לקלנועית אשר איננו איכותי, או ששבק חיים. עדיין אין זה סותם את הגולל על הקלנועית, כל שיש לעשות הוא ליצור קשר עם חברתנו אשר תשמח להעמיד לרשותך את מיטב המומחים העוסקים בתחום המצברים כבר למעלה מ15 שנה. אנחנו זמינים בכל עת שתרצו, מלבד השבת אנחנו פתוחים וזמינים 24 שעות ביממה על מנת שנוכל לעמוד לרשותכם בכל עת שתזדקקו. אנו מבינים את הקושי גבלת ההליכה וחשוב לנו לצמצם ולמזער את הזמן על מנת לוודא שאנשים המתקשים בהליכה יוכלו למצוא פתרון ואלטרנטיבה במהירות הגבוהה ביותר על מנת שלא יהיו חסרי עצמאות לשום דקה מיותרת.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!