מצבר לאופנוע ים

/מצבר לאופנוע ים
מצבר לאופנוע ים 2018-05-14T14:43:27+00:00

גם למבוגרים מגיע להשתעשע!

אופנוע ים זה הסטייל הכי חם בשוק. הרוח בפנים, השמש המלטפת, האדרנלין שזורם בגוף, הופכים את חווית הנסיעה באופנוע ים למרגשת ומטריפת חושים.

תחזוקה

אופנוע ים הוא כלי רכב לכל דבר, הפועל באמצעות מנוע, מלבד העובדה שהנסיעה היא על המים ולא על הכביש. בדומה לכל כלי רכב קיים, גם אופנוע ים צריך תחזוקה שוטפת, חלקי חילוף ותיקונים במידה שיש תקלה באופנוע. חשוב לתקן את התקלה מיד כשמבחינים בה או כשחשים שהאופנוע אינו פועל בצורה תקינה לחלוטין, כיוון שהזנחה והמשך השימוש עלולים להוביל לתקלה חמורה יותר ובסופו של דבר עלולים להביא לפגיעה במנוע שהוא למעשה החלק הכי חשוב באופנוע.

החלפת מצבר

כאשר זיהיתם תקלה במצבר, לדוגמא כאשר אופנוע הים לא מניע לכם, תוכלו להגיע אלינו ואנו תחילה נבדוק את הבעיה, נזהה אותה, ובמידה ומדובר במצבר גמור נחליף את המצבר הישן בחדש, בעבודה מקצועית ואדיבה, ובמהירות האפשרית. החלפת מצבר אינה פעולה פשוטה עבור כל אחד ולכן עדיף להשאיר את העבודה בידיים מקצועיות כדי שלא לגרום לתקלות נוספות באופנוע.

סוגים

אנו מחזיקים במגוון סוגים של המצברים המתאימים לסוגים שונים של כלי רכב ואופנועי ים. בעת החלפת המצבר, נבחר עבורכם את המצבר המתאים לאופנוע הים שלכם, וכן תוכלו גם אתם לבחור מבין המצברים המתאימים את המצבר שתרצו, על פי העוצמות והיצרנים השונים.

אמינות

חברתנו שמה דגש על שירות אמין ואיכותי ומספקת מצברים תקינים וראויים לשימוש. פעמים רבות קורה שמתקנים תקלה באופנוע ומחליפים מצבר תקול במצבר משומש אחר בשל העלות הזולה, אך המצבר הנמכר תקול בעצמו ואינו תקין, כך שהתקלה עודנה נשארת ובנוסף נוצר הפסד כספי עבורכם. לעיתים אף נמכרים בשוק מצברים משומשים כחדשים והלקוח יוצא מרומה. חברתנו מספיקים מצברים חדשים לכל דורש, תקינים ואיכותיים, כדי לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולסייע לכם בפתרון התקלה.

אז לא להתבאס אם קרתה תקלה והמצבר נגמר, פנו אלינו עוד היום ואנו נסייע לכם בפתרון מהיר של הבעיה, ונסדר לכם אופנוע תקין וחדיש לנסיעה.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!